Herhangi bir sayfa açtığımda reklam geliyor

Chrome de herhangi bir sayfa açtığımda ki bu yeni sekme olunca daha çok oluyor reklam sayfası açılıyor üstelik kapatma gibi bir şansımda olmuyor ayrıca chromede bir uzantıta söz konusu değil. Lütfen yardım edin.

orfur orfur (5)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer Google Chrome'da bir uzantı yoksa, yüklü olan programların ne olduğundan da eminseniz yani reklam yazılımı yoksa adsl modeminizde güvenlik açığı olabilir.

    Misfortune Cookie güvenlik açığı nedir? linkindeli modemleri bir kontrol edin. Arasında sizin adsl modeminiz var mı?

    Bunlar dışında bir olasılık yok. Chrome'da reklam çıkasına sebep olan sebepler

    • Adsl modemdeki güvenlik açığı
    • PuPs yani istenmeyen reklam yazılımları
    • Virüs / Malware
    • Google Chrome'a yüklenmiş zararlı eklentiler

    Daha detaylı bilgi için : chrome reklam virüsü

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      AdBlock yüklemek için tıkla Buradaki eklentiyi yükle %95 engeller reklamları.

      yusufbozar yusufbozar (348)