Herkesin sorunu olan sd kart sifre kaldırma benimde sorunum malesef. Sd kartıma şifre koyduktan 1 ay sonra telefonumu sıfırladım. Resimleri nasıl ali

Telefonum aynı telefon , sadece format attım.  Ve sd kartıma koyduğum şifreyi biliyorum.  Resimlere tekrar ulasmanin bir yolu varmı acaba ? Sd kartı dolu hi şekilde bende sadece açılmıyo resimler

gizemgizem gizemgizem (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SD kart şifrelenirse ve şifre kaldırılmadan telefon sıfırlanırsa SD kart şifresi bir daha çözülemez. uzmanım.netten alıntı

    https://uzmanim.net/soru/samsung-telefonlarda-sd-kart-nasil-sifrelenir/93405 sayfayı az aşağı kaydır görürsün zaten ama bir çözümünü buldum

    SD hafıza kartı şifresini kaldırın

    İlk yöntem

    Symbian cep için

    Fexplorer yazılımını indirip bilgisayarınıza kurun.
    Telefonuz olmadan micro sd kartınızı bilgisayara takın.
    Fexplorer programını çalıştırın.
    Windowsun c diskine ordan Windows klasörünü açın ordan system klasörünü bulup açın
    Mmcstore adlı dosyayı bulun ve bunu mmcstore.txt adlandırın. ve bu txt i sağ tıklayıp kopyalayın pencereyi kapatmadan
    Masaüstü ekranına bu dosyayı Masaüstü ekranınızın boş bir yerine sağ tıklayıp yapıştır seçeneğine tıklayın (mmcstore.txt) sağ tıklayıp Birlikte aç seçeneğinin üstüne gelin ve not defteri’nde açın.
    Parolanız bu dosyanın içinde yer alır.

    gorele28 gorele28 (387)