Heroes And Generals Uygulama Hatası

Heroes And Generals`ta nezaman bir maça gircecek olsam şu mesaj geliyor ve benim oyuna girmemi engelliyor ; Uygulamda unknown software exception (0x80000003) özel durumu oluştu, konum 0x000130a1.  brogramı sonladndırmak için tamam a basın.

lütfen acil yardım edin :(

freshkubz freshkubz (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hata DirectX ile ilgili Bilgisayarına güncelleştirme yap.

    theriskoftime theriskoftime (39)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Teşekürler ama sorunun nedeni bir o hemde indirdiğim bir programdan kaynaklı imiş sağolun :) freshkubz 5 yıl önce