Hesabım çalındı, ne yapmalıyım?

Merhaba kolay gelsin, 12 Eylül akşamında e.e.0709 adlı kullanıcı hesabım ele geçirildi. G-mail ve telefon numaram hesaptan silindiği icin hic bir sekilde giris yapamadim. Cevapladığınız linkteki adımları takip ettim ama çözüme ulasamadim. Hesabimi siz alabilir misiniz?

kullanici886815 kullanici886815 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabını biz alamayız. Bizim öyle bir gücümüz yok. Youtube videolarımızda bunu anlattık. Instagram'dan bahsediyorsun sanırım.

    2 faktörlü doğrulama kapalıysa ve diğer bilgiler değiştirildiyse hesabı geri almak oldukça zahmetli olabiliyor. Hele bir  de hesapta fotoğraf yoksa, hesap başka adla açıldıysa yapılabilecek bir şey kalmıyor.

    hakan hakan (15394)