Hesabım çalındı ve numara Gmail adresim değiştirildi çalan kişinin hesabı bu (r*******n@gmail.com) ben bu hesabı nasıl bulabilirim

Hesabım 11000 takipçiye sahip ve ürün tanıtımı için kullanmak istiyordum ama size gönderdiğim e posta adresi hesabımı çaldı ve herşeyi değiştirerek ikili doğrulama yı aktif etti

melekmuhammet melekmuhammet (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapabileceğin her şey bu videoda bir arkadaşımız tarafından anlatıldı:

    https://www.youtube.com/watch?v=iKF3aR7wPTI

    murat murat (12492)