Hesabın bir başkasının eline geçti instagram uyarısı alıyorum

İnstagram hesabıma giremiyorum engel yedim giriyorum hemende atılıyorum en son takip ettiklerimi çıkardım 400 falan sonra birden hesap kapatıldı .

Hesabın bir başkasının eline geçti

Görünüşe göre şifreni topluluk kurallarımıza aykırı bi şekilde daha fazla beğenme ve takipçi kazanmana yardımcı olması için bir hizmetle paylaştın.

kullanici726422 kullanici726422 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Hesabın bir başkasının eline geçti. Görünüşe göre şifreni topluluk kurallarımıza aykırı bi şekilde daha fazla beğenme ve takipçi kazanmana yardımcı olması için bir hizmetle paylaştın."

    Uyarı çok açık. instagram hesabın birilerinin eline geçmiş. Muhtemelen telefonuna bir uygulama filan yükledin. Takipçi kasma, takipçi sayısı arttırma gibi bir işlem denedin (bilgin dahilinde olmayabilir). Bu hesaptan sana hayır gelmez artık. Telefonunda virüs taraması yap. instagram haricinda instagram ile ilgili uygulamaları telefondan kaldır.

    Bir app ya da web sitesinde instagram kullanıcı adını ve şifresi asla paylaşma. Hesabın kara listeye alındığı için artık o hesabı geri alamazsın.

    murat murat (12492)