hesabın bize ait olduğunu elimde kod ile fotoğraf çekip mail attım ne zaman dönerler

Instagram hesabıma iki faktörlü kimlik doğrulaması yüzünden giremiyorum destek almayı seçtim maile gelen kodu kağıda yazıp elimde tutarak fotoğraf çekip gönderdim ama 3 gün oldu dönmediler dönmeleri içinde mail attım fakat nafile tahmini ne zaman dönüş yaparlar veya dönüş yaparlar mı bir gün?

elif01 elif01 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram geri dönüşlerinin bir zamanı ya da garantisi yok. Aynı gün içinde de dönebiliyorlar 1 hafta sonrada. Bu sebepten bu sorunun bir cevabı yok.

    Hesabında fotoğrafların olması, kimliğinde fotoğraf olması, hesap adı ile kimlikteki adın uyuşması süreci kısaltıyor.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

      hesabımda adım yazmıyordu ama fotoğraflarım var

      elif01 elif01 (1)