Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi. Instagram hesabında şüpheli hareketler saptadık ve güvenlik önlemi olarak hesabını geçici olarak kilitledik.

İnstagram 3.parti uygulaması kullandığım için hesabımı geçici olarak askıya aldı. Reports+ uygulaması ile giriş yaptım daha önce bu uygulamayı kullanıyor olmama rağmen hemen ardından şüphelendiğim için instagram uygulamasına girdim. Hesabın geçici olarak askıya alındı sorunuyla karşılaştım. E-mailime gönderilen kodu yazdım ama kabul etmedi sonrasında defalarca tekrarladım ve hep aynı kodu aldım. Şifremi değiştirdim ve instagram securitye bir mail attım. Ne yapmam gerekiyor? Beklemeli miyim? Alternatif olarak instagrama hesabının bana ait olduğunu nasıl kanıtlayabilirim. Hesabım şu an güvende mi yoksa çalındı mı? Lütfen yardımcı olun.

ececog ececog (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuanda Instagram'a girebiliyor musunuz?  Şifre değiştirdikten sonra Instagram'a girebiliyorsanız Güvenlik altındaki iki faktörlü kimlik doğrulamasını mutlaka açın.

    Instagram'a giremiyorsanız Instagram'a uygulama üzerinden değil de web üzerinden girebiliyor musunuz kontrol edin.

    hakan hakan (15409)