Hesabınız geçici süreliğine askıya alındı, hesabınızı doğrulamak için size özel oluşturulan bağlantıdan bizimle iletişime geçin

Twitter üzerinden direkt mesaj ile TWlTTER UYARISI @gtr235338937168 hesabından yollanan ve Merhaba, hesabınız geçici süreliğine askıya alındı, hesabınızı doğrulamak için size özel oluşturulan bağlantıdan bizimle iletişime geçin mesajını barındıran ileti gerçek mi?

alattin alattin (16984)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter hesabınız geçici süreliğine askıya alındı, hesabınızı doğrulamak için size özel oluşturulan bağlantıdan bizimle iletişime geçin mesajı gerçek mi?

    Twitter üzerinden direkt mesaj ile yollanan Merhaba, hesabınız geçici süreliğine askıya alındı, hesabınızı doğrulamak için size özel oluşturulan bağlantıdan bizimle iletişime geçin. httpx://twitterchq.mlx/?16  Twitter 482 Twitter Inc mesajı bir sahtekarlık ve hesap çalma girişimidir.

    Bu mesajı dikkate almayın, linki tıklamayın.

    alattin alattin (16984)