Hesap ayrıntıları yok

iPad'de iCloud hesap detaylarını görmek istediğimde karşıma Hesap ayrıntıları yok. Başka bir aygıttan veya iCloud.com adresinden iCloud'a giriş yapıyorsanız, çevrimdışıyken bir doğrulama kodu alabilirlisiniz. - Doğrulama kodu al penceresi geliyor.

iPad Hesap ayrıntıları yok nedir? Neden iCloud hesap bilgilerini göremiyorum?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir Apple tablette Hesap ayrıntıları yok hatası alıyorsanız bu hatanın sebebi tabletinizin internete erişemiyor olmasıdır. iPad Apple Id, iCloud hesabı için internet bağlantısına ihtiyaç duyar.

    Hesap ayrıntıları yok hatasında ilk önce telefon Wi-Fi'ya bağlımı bunu kontrol edin. Daha sonra bağlı olduğunuz Wi-Fi internete erişebiliyor mu bunu kontrol edin.  Sorun devam ediyorsa wi-fi bağlantınızı kesin ve yeniden bağlanın.

    Hesap ayrıntıları yok hatası wifi agğına bağlanıldığında çözülür ve karşınıza parola değiştirme seçeneklerinin de oluğu hesap menüsü gelir.

    murat murat (12492)