Hesap işletim ücreti kaldırıldı mı?

Merhaba arkadaşlar,

Garantinin personelinin bana söylediğine göre yakın bir zamanda çıkan yasa da hesap işletim ücreti uygulaması kaldırılmış. Bu doğru mu?

lost lost (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Garanti bankası personeli böyle bir şey demişse doğrudur diye düşünüyorum. Banka personeli neden yalan söylesin?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ziraat kendi sayfasında aldığını belirtmiş.

      https://www.ziraatbank.com.tr/tr/sss/kredi-mevduat-yatirimci-iliskileri/mevduat

      lost lost (11)