Hesapta işlem gerekiyor

Android 6 Samsung telefonumun bildirim ekranında Hesapta işlem gerekiyor bildirimi var ve altında m...@gmail.com yazıyor.

Hesapta işlem gerekiyor bildirimine dokunduğum zaman Bilgiler kontrol ediliyor ekranı açılıyor

Hesapta işlem gerekiyor ne demek?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesapta işlem gerekiyor normalde Gmail hesabınızın parolasını başka bir cihazdan değiştirdiğinizde ortaya çıkar.  Örneğin bilgisayardan gmail parolaızı değiştirdiyseniz telefon ekranınızda Hesapta işlem gerekiyor uyarısı belirir.

    Bazen de telefon güncelleme sonrasında Hesapta işlem gerekiyor uyarısı alabilirsiniz. Bu normal bir durumdur.

    Bilgiler kontrol ediliyor ekranında takılma yaşıyorsanız telefonunuzu yeniden başlatın. Sonra Gmail parolanızı yeniden girin. Sorun düzelecektir.

    Örneğin 24 Şubat 2017 tarihinde yaşanan sorun böyle bir sorundur. Sorunu Bu tarihte yaşamaya başladıysanız sorun bundan kaynaklıdır.

    murat murat (12492)