.hese uzantılı şifrelem virüsünün çözümü var mı?

Sİtede yer alan çözümü uyguladım

''File: D:\duvar kağıtları\614325__j-depp-edward-scissorhands_p.jpg
Error: Uzak sunucu hata döndürdü: (404) Bulunamadı.

File: D:\duvar kağıtları\games-darksiders-wrath-of-war-1920x1200.jpg.hese
No key for New Variant online ID: 4cJfQIzX9lEg7DOoKjy9utya0Xtf6p0lvIMIj53J
Notice: this ID appears to be an online ID, decryption is impossible

File: D:\duvar kağıtları\marion cotillard.jpg.hese
No key for New Variant online ID: 4cJfQIzX9lEg7DOoKjy9utya0Xtf6p0lvIMIj53J
Notice: this ID appears to be an online ID, decryption is impossible

File: D:\duvar kağıtları\sven-rogue-knight-dota-2-1366x768.jpg.hese
No key for New Variant online ID: 4cJfQIzX9lEg7DOoKjy9utya0Xtf6p0lvIMIj53J
Notice: this ID appears to be an online ID, decryption is impossible

Finished!''
şeklinde açıklama verdi ve malesef işe yaramadı. Virüslü dosyanın orjinalini kilitli olanla birlikte emisoft a yükledim uygun araç bulamadı. Acaba başka bir çözüm var mı yoksa hâlâ beklemeli miyim?

andante andante (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden bir paylaşım yapmıştı @alattin dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin.

    hese fidye virüsü nedir? Çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • malesef sadece offlinekey olanlar için bir çözüm sunulmuş benimkini kontrol ettim online key diyor. Resmen bütün anılarım gitti. andante 4 yıl önce

    Notice: this ID appears to be an online ID, decryption is impossible

    demiş. Sitedeki çözümde ve @alattin in bahsettiği gibi çözüm sadece online key için geçerli.

    Senin dosyalarda online ID ile şifrelenmiş. Bu durumda şuan için çözüm mümkün değil dostum.

    murat murat (12492)