HI-LEVEL 16 GB Çift Taraflı Flash Bellek sorunu

2 ay önce çift taraflı bir bellek aldım. HI-LEVEL 16 GB Çift Taraflı Flash Bellek. Bugüne kadar sorunsuz çalışıyordu. Geçen arabada müzik dinlemek için arabaya taktım. Arabada sorunsuz çalıştı. Fakat sonradan bilgisayara taktığımda bilgisayar HI-LEVEL 16 GB Çift Taraflı Flash Belleği görmedi.

USB bellek bilgisayara takıldığında gelen ses bile gelmiyor. Bilgisayar usb belleği görmüyor. İçini açtım, kopmuş bir şey var mı diye, bir sorun göremedim.

Telefon girişi olan tarafı telefona bağladığımda bir sorun yok. Telefon görüyor.  Normal USB olan tarafı bilgisyarda çalışmıyor.

Sorun ne olabilir?

marleyy78 marleyy78 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınızın diğer portlarına takmayı denediniz mi?

    yarilo yarilo (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayar USB Flash belleği görmüyorsa;

      • USB belleği başka bir porta takın, deneyin.
      • USB belleği başka bi bilgisayara takın, bu bilgisayar usb belleği görüyor mu kontrol edin.

      Eğer başka bir port ve başka bir bilgisayarda USB bellek tanınmıyorsa, USB belleğin bağlantı noktası bozulmuş olabilir.

      hakan hakan (15424)