hi-level 39hl500 39''dahili uydu alıcılı led tv ekranı kapanıyor ses kalıyor

hi-level 39hl500 39''dahili uydu alıcılı led tv var . iki buçuk yıl oldu alalı. Bir kaç gündür  ekranı anıden  kapanıyor ses kalıyor.

Tvyi kapatıp bir süre dinlendirince açıyoruz ekran geliyor ve bir süre çalışıyor. Bazen uzun süre bu durumu yapmıyor . Bazende kısa sürede yapıyor .

Nasıl  arızadır sizce bu durum ?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Teknik servislik bir vaziyet olduğu anlaşılıyor. Bu halde sana buralardan (uzaktan) kimse maalesef yardımcı olamayacaktır. Bir teknik servise yada televizyon tamircisine götürerek baktırmalısın.

    Ama önce televizyonu sıfırlayarak / fabrika ayarlarına dönmesini sağlayarak çözümüde deneyebilirsin. Normal bir kullanıcının başkada yapabileceği şey olduğunu zannetmiyorum.

    Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler . @temmuz (10924) mat7 6 yıl önce

    Donanımsal bir problem olma ihtimali çok yüksek. Bende @temmuz gibi düşünüyorum. En mantıklısı teknik servise başvurmak.

    omercik omercik (9418)