HI-LEVEL SSD firmware güncellemesi nasıl yapılır?

Merhaba 3 ay önce HI-Level Markalı SSD taktırmıştım youtube de görüyorum bazı SSD markalarını güncelleyebiliyorlar manager programı ile acaba benim HI-Level Markalı SSD manager programı varmıdır güncellemek için google de arattım bulamadım birde uzmanım.net'e sorİyim dedim

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Maalesef SSD'nin Firmware desteği yok, herhangi bir toolbox yada uygulaması bulunmuyor.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      HI-Level için firmware update programı şu anda bulunmamaktadır.

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

      • 🤣🤣 attığın link tabletler için hydra 3 yıl önce
      • Tablet mi @hydra bi daha bakiyim darkcrak 3 yıl önce
      • @hydra harbiden tabletmiş ben nasıl okudum o yazıları :D darkcrak 3 yıl önce