HI-LEVEL SSD güncellemesini hangi program ile yapabilirim

HI-LEVEL SSD güncellemesi yapılabilir mi? Youtube de dolaşırken Kingston SSD güncellemesi yapan bir videoya rastladım eğer HI-LEVEL 240 GB SSD nasıl güncelleniyor ise nasıl yapabilirim

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazı yazarken CAPS açmanı önermem. Eğer SSD'nin yazılımı varsa Firmware güncelleyebilirsin. Mesela ben Adata kullandığım için Adata ToolBox kullanıyorum, Firmware güncellemesi yapabiliyorum.

    Ancak Firmware Update'e tıkladığım zaman tüm bilgilerimin silineceğini, ve bu bilgileri yedeklememi söylüyor. Yani kısacası Firmware Update verileri silip güncelleyecek, bu yüzden ben update yapmıyorum. Ben şuan için gerekli bulmuyorum Firmware güncellemeyi.

    hydra hydra (3800)