hi level usb bellek sorunu

merhaba bende hi level in 16 gb lık belleği var, ama belleğe bir şey oldu ve bilgisayar tanımıyor.

HP USB Disk Format Tool indirdim, belleği "Generic USB Flash Disk 7.76 (0 MB)" görüyor. Bilgisayarımda ise silik bir simge şeklinde görünüyor, biçimlendirmek istediğimde "H: sürücüsünde disk yok. Bir disk takıp yeniden deneyin." gibi bir uyarı veriyor. Ben bu belleği nasıl düzeltebilir, nasıl biçimlendiririm bir türlü çözüm bulamadım.

Resim

300500 300500 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu linkte farklı programlar var: Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür?

    Bunlardan birisi işinize yarayabilir. Sırası ile deneyebilirsiniz.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

      32 gb usb flash bellek için AlcorMP(190124.MD).rar  adlı dosyayı indiriniz. flash belleğinizin özelliklerini öğrenmek için ChipGenius_v4_19_0319 adlı programla önce bilgilerinizi kontrol ediniz. www.usbdev.ru sitesinden antivürüs programını kapatarak ALCOR_U2_MP_v19.07.03.00.rar  veya AlcorMP(190124.MD).rar dosyasını indirip (alcorMP.exe ) çalıştırıp yeniden usb flash bellek formatlyınız.  siteyi açarken tükçeye çevir yapıp inceleyiniz. rar dosyasını indirirken türkçe yapmadan indiriniz https://www.usbdev.ru/files/chipsbank/cbm2099umptool/

      halilakkoc halilakkoc (1)