YouTube hesabımın mailini unuttum nasıl geri alırım?

Merhaba, ben Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden Youtube hesabı açmıştım. Ara ara o tarayıcıya girerek yüzlerce video yüklerdim. Daha sonra CCleaner indirdim, tarama yaptım, tüm oturumları ve kayıtlı şifreleri silmiş. Hesap parodi hesaptı, mail ise aklımda değil. Ben onu nasıl geri alırım?

Hala sorunum çözülmedi ://

koxo koxo (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Öncelikle merhaba!✋

Epostanızı hatırlamak için şu yolu takip ediniz; EPOSTA ADRESIMI UNUTTUM[GOOGLE] (TIKLA)

Bu ekrandan Hesapta olan telefon numarası veya kurtarma epostasını girerek Ad  soyad sorularını yanıtlayıp hesabınızı kurtarabilirsiniz.

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce cevaplandı

  • Merhaba, ben e-postayı hatırlamıyorum. Telefon ile doğrulama yapmıştım, ama onu da yazıyorum olmuyor, hesap parodi hesaptı. koxo 5 yıl önce

Eğer daha önceden ayarladıydan Kanalın hakkında bölümünde iş bağlantıları için email adresini göster seçeneği vardır. Buradan email adresini görebilirsin. Ama bu Youtube'a giriş yaptığın email adresi olmayabilir.

Oturum açtığın gmail hesabını bilmiyorsan bunu kurtamazsın.  Bir şekilde email adresini hatırlaman gerekir.

https://accounts.google.com/signin/v2/recoveryidentifier?flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=ServiceLogin adresinden gmail adresini kurtarmayı deneyebilirsin. Eğer telefon numaranı girdiysen buradan gmail hesabını kurtarabilirsin.

hakan hakan (15409)
5 yıl önce cevaplandı

  • Bu verdiğiniz link nedir? koxo 5 yıl önce
  • Gmail hesabı kurtarma linki. Orada Email hesabınızı mı unuttunuz seçeneği var. Buraya telefon numarası girerek gmail hesabını kurtarabilirsin. @koxo hakan 5 yıl önce
  • Telefon numaramı girdim, ad soyad istedi. Parodi adımı yazdım, normal adımı yazdım, yine de hesap bulunamadı diyor.. koxo 5 yıl önce
  • @koxo verdiğin bilgiler youtube hesabını oluşturduğun bilgiler ile aynı mı? Kanalın linkini paylaşır mısın? hakan 5 yıl önce
  • Kanal siyaset kanalı, buradan atamam. Ama özelden atacağım.. koxo 5 yıl önce
  • @koxo maasef yapabilecen bir şey yok. hiç bir şeyi hatırlamıyorsun çünkü. hakan 5 yıl önce

Sana yukarıda @hakan ne yapman gerektiğini söylemiş. Orada kendi adını soyadını değil, Gmail hesabına hangi adı yazdıysan onu büyük küçük harfine varana kadar aynen yazman gerekiyor.

Mail adresini hatırlamıyorsan başka türlü hesabını kurtaramazsın. Bu da sana güzel bir ders olur. Bir işe kalkışıyorsun madem, kendini her türlü sağlama alırsın artık.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • İşte, ne aklıma geldiyse ad soyad yazdım, ama olmadı, bulunamadı diyor.. Telefon numaram kayıtlı ama, yinede mi kurtaramam? koxo 5 yıl önce
  • Mail adresini bulmanın tek yolu bu kardeşim başka bir yolu yok omercik 5 yıl önce