Hiç program açılmıyor

Bilgisayarıma virüs bulaştı hiç bir program açılmıyor ne yapmalıyım?

medetdoqan medetdoqan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    HitmanPro.Kickstart nedir, nasıl kullanılır? bu linkte anlatılan programı USB flash bellek üzerinden çalıştırmalı ve bilgisayardaki virüsleri temizlemelisin.

    Başka bir bilgisayar varsa (komşunda, arkadaşında) o bilgisayarda bir USB HitmanPro.Kickstart oluştur. Bunu bilgisayara tak.  Bununla bilgisayarı tarat ve virüslerden kurtul.

    Daha öncesinde Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?  programı ile bilgisayarı taratmayı deneyebilirsin. Dr Web çalışırsa virüsleri temizleyecektir. Eğer virüsler Dr.Web antivirüsün çalışmasına engel oluyorsa o zaman ilk yazdığımı yapmalısın.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @medetdoqan mavi renkli yazılar linktir. Tıkladığında detaylı bilgi bulabilirsin. murat 7 yıl önce

    HitmanPro.Kickstart bunu nasıl oluşturacam

    medetdoqan medetdoqan (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      HitmanPro.Kickstart nasıl oluşturulur, alttaki linkte anlatılmış zaten (@murat vermişti linki. Bakmadın herhalde).

      HitmanPro.Kickstart nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)