Hiçbir şeyini bilmediğim Facebook hesabını geri alabilir miyim?

merhaba eskiden kullandığım facebook hesabımın mailini şifresini vs hiçbir şeyini bilmiyorum hesabıma ulaşabilirimiyim .mailini şifresini bilmiyorum telefon numaramda ekli değil

auro auro (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Giriş yapamadığım eski bir Facebook hesabını nasıl geri alırım?

    ski bir hesabı geri almak için:

    1. Geri almak istediğiniz hesabın profiline gidin.
    2. Kapak fotoğrafının altında  simgesine tıklayın.
    3. Destek bul veya profili şikayet et'i seçin.
    4. Başka Bir Şey'e ve İleri'ye tıklayın.
    5. Bu hesabı geri al'a tıklayın ve adımları izleyin.

    Sana bazı sorular soracak. Bilirsen alırsın bilemezsen alamazsın.

    murat murat (12492)