Hideman VPN nedir, nasıl kullanılır?

Hideman VPN nedir?

Hideman VPN nasıl kullanılır?

Hideman VPN nereden indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hideman VPN ülkenizde veya başka ülkelerde yasaklanmış sitelere girmenizi sağlar.

    VPN Programlarının amacı nedir?

    IP adresinizi belirlenmiş IP'ye çeviriyor ve yasaklanmış sitelere girmenizi sağlıyor diğer VPN programları da aynı görevi üstleniyor. Ayrıca sizin IP adresinizi gizli tutuyor.

    Hideman VPN nedir?

    İnternet üzerinde güvenli dolaşmanızı sağlar ve ülkenizde yasaklanmış web sitelerine girmenizde yardımcı olur ayrıca İnternet trafiğinizi şifreleyerek internette güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar.

    Hideman VPN hangi sistemleri destekler?

    • Windows
    • MacOS
    • Chrome
    • Android
    • IOS

    Hideman VPN nereden indirebilirim?

    Hideman VPN indirme linkine tıklayarak istediğiniz platforma uygun sürümü indirebilirsiniz.

    Hideman VPN ücretli mi?

    Ücretsiz sürümünde size 7 gün deneme süresi veriyor bazı ülkeleri size kısıtlıyorlar ama ücretli sürümünde tüm ülkeler açık istediğinize bağlanabilirsiniz.

    Hideman VPN'i indirip bağlan tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

    darkcrak darkcrak (5168)