High Definition Audio

selamun aleyküm benim benim win 8 PRO işletim sistemli laptopum var audıo VIA bir sürücüm var onu yükledimmi microsoft windows (KB2962407) güncelleme gidiyor ve  ses sembolü çalışmıyor ne ses verebiliyorum ne ses kısabiliyorum audio VIA yı kurduğum zaman program yeniden başlatmak için uyarı vermiyor microsoft windows (KB2962407) googlede arayıp bulup yükleyip yeniden başlatma uyarısı veriyor bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ses işlemi düzeliyor ve tekrar kurmak istediğimde audıo VIA yı düzgün yükleniyor audıo VIA yı yüklesem bir sorun çıkarmı bu arada format atılmıştı 31.01.2015 tarihinde lütfen cevap bekliyorum

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows'un KB2962407 güncellemesini yükleyin.

    Daha sonra VIA High Definition Audio ses kartının güncel sürücülerini Windows 8 için en güncel sürücülerini anakartınızın üreticisinin web sitesinden indirin.

    Muhtemelen bir uyum sorunu söz konusu anakart marka modelini yazsaydınız size doğrudan link verebilirdim.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • anakart marka modelini nereden öğrenebilirim efsaneemrahylz 9 yıl önce
    • Bilgisayar laptopsa marka modeli yeterli, değilse bilgisayar ilk açıldığında ekranda yazar. cemkara 9 yıl önce