HIPER KM-75S kulaklıktan ses gelmeme sorunu

merhaba HIPER KM-75S USB çıkışklı kulaklığım var kablonun olduğu kulaklık yerinden ses geliyor kablo olmayan yerden ses gelmiyor yeni bir usb çıkışlı kablo aldım sonuç aynı ne yapmam lazım kulaklık meftamı yoksa yeni bir kulaklıkmı almam lazım yeni bir kulaklıkmı almam lazım ise marka model önerebilirmisiniz bütçe 100 tl altında olsun

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kulaklık sanırım bozulmuş görmeden bir şey diyemem ama bir elektrikciye getir olmaz ise altta sana bi kaç tane kaliteli kulaklık araştırdım baka bilirsin

    1. Rampage Sn-Rx5 Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık                                                                                      85,00 TL
    2. JBL C100SIUBLK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık CT IE Siyah                                                                                    64,90 TL

    3. Philips Shl5005/00 Mikrofonlu Kafabantlı Kulaklık Siyah                                                                                    79,90 TL

    4. Sony MDR-ZX110APW Beyaz Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık                                                                                87,22 TL

    5. JBL T500 Mikrofonlu Kablolu Kulaküstü Siyah Kulaklık

      254,89 TL bütçeni aşar ama ses kalitesi JBL ürünlerinde süper

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      gorele28 gorele28 (387)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Oyun mu oynayacaksın yoksa? darkcrak 4 yıl önce
      • bu kulaklıkla müzik dinlenmezmi @darkcrak gorele28 4 yıl önce
      • hem oyun hem müzik gorele28 4 yıl önce
      • Benim yazdığım kulaklıklar bundan daha iyi bu kulaklık oyuncu kulaklığı ama fazla kaliteli değil darkcrak 4 yıl önce