HiSuite nedir nasıl kullanılır?

Huawe p10 pro var elimde ama bunu pcye bağlayınca HiSuite yükle falan diyor.  Ben bu cihazıeski telefonlarda oolduğu gibi usb bellek gibi içine nasıl girebilirim? Bu uygulama nedir ne iş yapar bi de P20 Lite almayı düşünüyorum onda da bu program karşıma çıkacak mı?

Son olarak P20 Lite de Type c şarj giriş var buna micro usb OTG flash belleği nasıl takabilirim ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    HiSuite Nedir ?

     Huawei' nin geliştirdiği cep telefonu ve cihazların bilgisayar arasındaki senkronizeyi sağlayan yazılımdır.

     Bu programla telefondaki rehber kişilerine , mesajlara , videolara , fotoğraflara , uygulamalara ve dosyalara ulaşabilirsiniz.

     Aynı zamanada " sistem kurtarma ", " yedek alımı ", " yedek geri yüklemesi " ve " yazılım güncellemelerini " yapabilirsiniz.

    HiSuite İndirme Linki :
    https://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/

    Bunun Gibi Dönüştürücü Cihaz İle USB Flash Bellek Takabilirsin..

    Örnek Dönüştürücü Cihaz : https://urun.n11.com/usb-flash-bellek/usb-type-c-otg-adaptor-donusturucu-cevirici-flash-bellek-converte-P253693749

    Edit 1:

    USB direk bilgisayara bağlayıp ardından telefonun geliştrici seçeneklerinden " Usb Hata Ayıklamayı " aktif ederek erişim sağlayabilirsin telefondaki dosyalara. ( resim - video )

    Dediğin typce c uçlu telefon için yukarıda önerdiğim dönüştürücü ile usb belleği telefona tanıtabilirsin.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

      Peki bu program olmadan  pcde

      dosyalara nasıl ulaşabilirim hani tak çalıştır usb bellekler gibi ?

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
      5 yıl önce cevaplandı

      • @jackrudolphgs USB direk bilgisayara bağlayıp ardından telefonun geliştrici seçeneklerinden " Usb Hata Ayıklamayı " aktif ederek erişim sağlayabilirsin telefondaki dosyalara. ( resim - video ) ybaskin34 5 yıl önce
      • @jackrudolphgs dediğin typce c uçlu telefon için yukarda önerdiğim dönüştürücü ile usb belleği telefonda tanıtabilirsin. ybaskin34 5 yıl önce
      • @jackrudolphgs Yoruma Edit olarak ekleyecem bunları.. ybaskin34 5 yıl önce