hız testi sorunu

merhaba benim 8 mbps hızlı internetim var ancak hız testinde internet hızı düşük çıkıyor önceleri 7.2 geliyordu herhangi sitelere hızlı giriyor hız testi sonucu bu linkte https://ttnet.speedtestcustom.com/result/2a58a160-315a-11e9-80c0-555d22a3c692 modemi kapatıp açtım sonuç aynı

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir de bu site ile tara

    www.speedtest.net

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 7.0 geldi gorele28 5 yıl önce
    • 8 mbps'e göre gayet doğal bu kadar dert etme oradaki sonucu internetin iyiyse, hızından ve verimliliğinden memnunsan sorun yoktur oradaki sonuçlar her zaman doğru olmayabilir. Örneğin sen hız testi yaptığın esnada evdeki diğer cihazlardan birinden indirme işlemi yapılıyordur, YouTube'dan video izleniyordur böyle bir durumda hız testi sağlıklı bir sonuç veremez @gorele28 omercik 5 yıl önce
    • teşekkürler bilği için @farurhenho gorele28 5 yıl önce