hız testi sorunu

merhaba ttnet internetimde hız testi ölçememe sorunu yaşıyorum çıkan hata

LATENCY TEST ERROR

Could not connect to the test server. A firewall could be blocking the connection or the server might be having some issues. Please try again later.

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

  • bende de kac gündür ttnette yavaşlama var kemal00 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

@infinity google chormeye gelen güncellemeden kaynaklanıyormuş google choreme yüklüyken güncelleme yapmıştım program ekle veya kaldırdan google choremeyi kaldırdım yeniden yükledim sorun düzeldi Türktelekom hız testi nden yapmıştım

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce cevaplandı

    Başka hız testi sitesini denedinizmi ?

    TürkTelekom Hız Testi

    Hiztesti.com

    Turk.net hız testi

    Netspeed hız testi

    Başka sitelerdede bu sorunu yaşıyormusun

    infinity infinity (402)