Hızlandırılmış ve mute olmuş video onarımı nasıl yapılır?

merhaba arkdşlar benğm kına gecemden önemli bi videom anlamadıgım şekilde 7sn de bitiyor hızlandırılmış bi şekilde 7 saniyede bitiyor ve sesi de yok dün bi video onarıcı program indirdim mute olarak görünüyordu düzeltemedim.Videoyu orjinal haline nasıl getiricem? Aslında 2-3 dakikalık bir video hızlıca bitiyor hiçbişey anlaşılmıyor.Filmora diye bi program indirdim ama düzeltemedim.Yardımcı olsanız🙏🏻

feyzas feyzas (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce sorun sadece  videonun hızlı oynaması mı bunu anlamak lazım. VLC player ile videoyu yavaşlatarak oaynatmayı deneyebilirsin.

    VLC player'i buradan indir. Daha sonra videoyu VLC player ile aç.  Video oynarken videoyu sağ tuşla tıkla Açılan menüden Playback > Speed > Slower seç video yavaşlıyor mu, normale dönüyor mu kontrol et. Bunu bir kaç defa deneyerek iyice yavaşlatabilirsin.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Seside yok videonun o şekilde çekim yapmak mümkünmü çeken arkadaş öylemi çekmiş normal çekip sonradan eli bi tuşa falanmı değmişde ses gitmiş görüntü hızlanmış bilmiyorum. feyzas 5 yıl önce
    • @feyzas video bir cd /DVD de mi? Yoksa bilgisayarda mı? Dosya boyutu ve türü hakkında bilgin var mı? alattin 5 yıl önce
    • Harddiskimde bilgisayardada var.Videom mov. olarak görünüyo boyutuna bakmıştım ama aklımda değil dediginiz yöntemi bi denicem bakayım umarım düzelir. feyzas 5 yıl önce