Hızlı Resim açılmıyor sorunu - Bağlantınız gizli değil - hizliresim.com hatası.

Hizliresim.com sitesine girmek istediğimde gizlilik hatası alıyorum. Bağlantınız gizli değil Saldırganlar hizliresim.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi
NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

yazıyor. Hızlıresim neden açılmıyor?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hızlıresim.com ve alt alan adı i.hizliresim.com'a girmek istediğinizde gizlilik hatası -  Bağlantınız gizli değil hatası alıyorsanız sorunun sizde olmadığını bilin.  VPN üzerinden yaptığım kontrollerde hizliresim.com açılıyor. Fakat Türk Telekom internet servis sağlayıcısı üzerinden hizliresim'e girmek istediğimde  Bağlantınız gizli değil hatası alıyorum.

    BTK üzerinden yaptığım kontrolde hizliresim.com için herhangi bir yasaklama görünmüyor. Fakat BTK sitesi güncel olmayabilir. Sorun hizliresim.com'a bir erişim engeli uygulanıyormuş gibi görünüyor ya da site teknik sorunlar yaşıyor.

    Zaman zaman hızlıresim.com web sitesine yüklenen fotoğraflar yüzünden siteye erişim engellenebiliyor. Bazen hizliresim.com sitesi teknik sorunlar yaşıyor olabiliyor.

    Bu gibi durumlarda VPN kullanarak hizliresim.com'a erişebilirsiniz. Örneğin şuanda Opera tarayıcının VPN'i açıkken hizliresim.com'a girilebiliyor. VPN kapatıldığımda girilemiyor.

    Güncelleme:

    Hizliresim.com'a giremiyorsanız tarayıcı verilerini temizlemeniz gerekebilir.

    1. Chrome tarayıcısında CTRL + SHIFT (Yukarı doğru bakan tek ok) + DEL tuşlarına birlikte basın.
    2. Tarayıcı verilerini temizle ekrana gelecektir.
    3. Zaman Aralığı Tüm zamanlar seçin.
    4. Verileri Temizle seçin.

    Bu işlem tarayıcı verilerini temizleyecektir. Sonra tekrardan hizliresim.com'a girebiliyor musunuz kontrol edin.

    murat murat (12492)