HizliArama.com kaldırma

indir.com gibi dosya indirme siteleri üzerinden indirdiğiniz ücretsiz yazılımları kurduğunuzda Internet Explorer, Google Chrome, Firefox gibi internet tarayıcınızın açılış sayfası HizliArama.com sitesine dönüşebilir. HizliArama.com sayfasında sayfa köşelerinde ve arama sonuçlarında reklamlar ile karşılaşırsınız bu da rahatsız edici olabilir. HizliArama.com kaldırma işlemi aşağıda anlatılmıştır.

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HizliArama.com kaldırma

    AdwCleaner kullanarak bilgisayarınızdan HizliArama.com kaldırma

    1. ADWCLEANER indir linkini tıklayarak ADWCLEANER yazılımını indirin.
    2. Tarama işlemine başlamadan önce  Internet Explore, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarını kapatın ve diğer tüm açık programları kapatın.
    3. İndirdiğiniz ADWCLEANER programını çalıştırın. Scan butonuna tıklayın.
      HizliArama.com kaldır
      ADW Cleaner  HizliArama.com istenmeyen eklentisi ve diğer zararlıları taramaya başlayacaktır.
    4. Tarama işlemi bittiğinde bilgisayarınızda bulunan HizliArama.com ve diğer zararlılar listelenecek, bu zararlıları silmek, temizlemek için Clean butonunu tıklayın
      Do Searches  kaldırma - temizleme ekranı
      ADW Cleaner temizleme işlemini bitirebilmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyecektir OK tıklayarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    HizliArama.com kaldırma  Kısayolları temizleme

    Hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız, Chrome, Firefox, Internet Explorer gibi onun için HizliArama.com kısayol temizleme işlemini yapın:

    1- Masaüstünüzde veya görev çubuğunda bulunan Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcı kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.
    2- Açılan özellikler alanında "Kısayol" 'u tıklayın.
    3- Daha Hedef alanında yazan http://www.hizliarama.com ile başlayan kısmı silin.
    4- Tamam tıklayın.

    hizliarama.com temizleme işlemini tüm tarayıcılar Chrome, Firefox, Internet Explorer için yapın.
    hizliarama.com kaldırma

    hakan hakan (15394)