Hızlıresim alternatif resim yükleme siteleri

Hızlıresim alternatifi siteler neler?

En iyi resim yükleme siteleri hangileri?

Ücretsiz resim yükleme siteleri

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu günlerde hizliresim.com resim yükleme sorunu oluşuyor ve resim yüklenmiyor. Bu nedenle hizliresim alternatifi resim yükleme sitelerinden bahsedeceğim.

    1-) Resmim.net

    Resmim.net, hizliresim.com'dan sonra kullanabileceğiniz en iyi resim yükleme sitelerinden birtanesidir. Resim yüklemek için https://resmim.net/ adresine gidip bilgisayarınızdan veya bir URL'den istediğiniz dosyaları yükleyebilirsiniz.

    Resmim.net avantajları:

    1. Ücretsiz
    2. Üye olmadan resim yüklenebiliyor.
    3. Resimleri %40 oranında sıkıştırarak daha hızlı yüklüyor.

    Resmim.net dezavantajları:

    1. Sadece gif, png ve jpg dosya formatındaki resimler yüklenebiliyor.

    2-) TinyPic

    TinyPic de en çok tercih edilen resim yükleme siteleri arasında yer alıyor. Resim yüklemek için http://tinypic.com/ adresine gidebilirsiniz.

    TinyPic sitesinin avantajları:

    1. Ücretsiz
    2. Resim yüklemek için üye olmaya gerek yok.
    3. Resim dışında video da yüklenebiliyor.

    TinyPic sitesinin dezavantajları:

    1. Sadece jpg, png, gif ve png formatındaki resimleri kabul ediyor.

    3-) Dosya.tc

    Resim yüklemek için kullanılan en iyi sitelerden bir diğeri de dosya.tc servisi. Aslında dosya.tc sadece resim değil, video, pdf ve başka dosyaları yükleyebileceğiniz geniş kapsamlı bir site. Resim yüklemek için gayet kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Yükleme yapmak için http://s3.dosya.tc/ adresine gidebilirsiniz.

    Dosya.tc sitesinin avantajları:

    1. Ücretsiz.
    2. Üye olmaya gerek yok.
    3. Her dosya formatını destekliyor.

    Dosya.tc sitesinin dezavantajları:

    1. Resmi yükledikten sonra doğrudan görüntülenemiyor. İndirmek zorunlu. Bu biraz daha geliştirilebilir.
    omercik omercik (9418)