Hizliresim sistem hatası oldu, resim yükleme başarısız oldu sorunu (28 Mart 2018 problem düzeldi, site normal çalışıyor).

Merhaba,

hizliresim.com'a resim yüklemeye çalıştığımda hata veriyor.

Hata, (hizliresim'e resim yükleyemediğimden ekran görüntüsü atamayacağım.)

"Whoops, looks like something went wrong."

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Son günlerde "Hızlı Resim" ve diğer bazı resim upload sitelerinde problem var.

    Bu durumda "Resim Yükle" sitesini kullanabilirsin. Denedim çalışıyor:

    Resim Yükle (tıkla)

    Edit:

    Bugün itibariyle (28 Mart) "hızlıresim" yeniden düzgün çalışmaya başladı. Tecrübesini yaptım, sonuç olumlu @toprak34

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    Hizliresim.com bu aralar problemli. @murat'ın bahsettiği sunucu değiştirme olayından olsa gerek yeni sistemleri tam oturamadı galiba.

    omercik omercik (9418)