Hizmetler'de PcaSvc'yi bulamıyorum

-1

Windows + R tuşlarına basın. Çalıştır penceresi açılacaktır. Buraya services.msc yazın ve enter tuşuna basın.

Hizmetlerde Program Uyumluluk Yardımcısı Hizmeti yani PcaSvc hizmetini bulun.

Sağ tuşla tıklayın ve açılan pencereden Durdur seçeneğini seçin.

Bu hizmeti çift tıklayın ve Başlangıç türü ayarını Devre Dışı olarak ayarlayın.

PcaSvc diyor ama bende yok. Nasıl bulacağım?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    PcaSvc bahsettiğin hizmetin ingilizce ismi. Senin bilgisayarın Türkçe olduğu için o isimle bulamazsın. Hizmetler'de "Program Uyumluluk Yardımcısı Hizmeti" ni bul diyor sana.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

        -1

        Hala daha çalışmıyor

        darkcrak darkcrak (5168)
        5 yıl önce cevaplandı

        • https://uzmanim.net/soru/bu-program-dogru-calisiyor-mu-sorunu-nasil-cozulur/89916 temmuz 5 yıl önce
        • Benim bu konudaki cevabım "Bulamıyorum" sorun üzerineydi. "Nasıl" sorunun cevabını ise diğer konuda (diğer açtığın konuda) cevapladım. Oraya bakarsın. temmuz 5 yıl önce
        • Ayrıca ne yaptın ve "çalışmayan" nedir? Daha açık ve anlaşılır yazmalısın. temmuz 5 yıl önce
        • temmuz lütfen teamview den yaparmsıın darkcrak 5 yıl önce
        • @darkcrak hiç bilgi vermeden sorununu çözmemizi bekliyorsun hakan 5 yıl önce