hizmetlerde windows modül yükleyicisi bulunmuyor windows 7

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Error 1935 hatasından geldim.her adımı doğru izlerken cmd yi yönetici olarak çalıştırdım SFC /SCANNOW komudunu yazdım ama Windows Kaynak Koruması Onarım Hizmetini Başlatamadı hatasını aldım.Sonra yorumlara bakarak bu sorunun çözümünü almaya çalıştım ve bir çözüm buldum. O yazıda ''Sol altta bulunan Windows logosuna sağ tıklayıp Çalıştır'ı açınız ve services.msc yazıp Enter'a basınız. Ardından açılan ekrandan Windows Modül Yükleyicisi'ni bulunuz ve sağ tıklayıp Özellikler deyiniz ve Başlangıç tipi'ni Manuel yapınız ve servisi başlatınız.'' yazıyordu. Aynılarını Yaparak Hizmetler'e Girdim Ama Windows Modül Yükleyicisi'ni bulamadım.Aradım Ama Yoktu.İnternettede araştırdım ama bulamadım çözümünü.Umarım siz bana yardımcı olabilirsiniz.

mefu mefu (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CMD Komut İsteminİ yönetici olarak çalıştır (sağ tık menüsünden yapılır) ve sfc /scannow komutunu çalıştırmayı yeniden dene.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Windows modül yükleyicisini komut ile başlatabilirsin:

      1. arama bölümüne cmd yaz. Çıkan Komut istemi sonucunu sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç
      2. Daha sonra komut istemine şu komutu gir:
        net start TrustedInstaller

        Windows Modül Yükleyicisi hizmeti başlatılıyor. Windows Modül Yükleyicisi hizmeti başarıyla başlatıldı. mesajlarını görüyorsan Windows modül yükleyicisi çalıştı demektir.

      hakan hakan (15394)