hocam siz bilgisayar alanında nasıl uzman oldunuz bilgisayarcı mısınız

size devamlı sorular soruyorum hocam ama merak ediyorum sizin bilgisayarcılık hakkındaki gecmişinizi sorsam saygısızlık yaptımı lütfen düşünmeyin sizi tanımak hakkımız oldunu dusunuyom

merak merak (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben genel bir mesaj yazayım.

    uzmanim.net'de çözüm yazan pek çok arkadaş var. Bir kısmını tanıyorum bir kısmı ile yine uzmanim.net vasıtası ile tanıştım.

    Burada pek çok enformasyona sahip arkadaş var. Öğrenci arkadaşlarımız çoğunlukta.  Mühendislik, programcılık mezunu  ve öğrencisi olanlar da var, farklı bir enformasyon alıp fakat benim  gibi uzunca bir süre bilişim sektöründe çalışmış alaylı  arkadaşlar da var. Hepimizin ortak tarafı yardım etmeyi ve öğrenmeyi seviyoruz.

    Bu konuda kendinizi geliştirmek için soruyorsanız, sürekli okumalı ve kendinizi geliştirmeye açık olmalısınız.

    Okulduğunuz okullar size yol gösterir fakat sizleri birer uzman yapmaz. Okulda fikir sahibi olursunuz. Kendinizi geliştirmek ve bir konuda uzman olmak için sürekli okumalı ve kendinizi geliştirmelisiniz.

    Sizin gibi pek çok arkadaş belirli bir konuda uzman olmanın ilk şartının bir kursa veya bir okula gitmek olduğunu düşünür. Okullar ve kurslar iyi bir yol gösterici olabilir ama asıl nokta sizsiniz.  Kendinizi geliştirmezseniz, sürekli okuyup araştırmazsanız, size gösterilen bilgilerin daha fazlasını elde etmek için çaba göstermezseniz okulların ve kursların hiç bir anlamı kalmaz.

    Son söz, çok okuyun, araştırın.Hiçbir  zaman "Tamam ben oldum" demeyin.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • tesekkur ederim zaman ayırıp yazdığınız için :) merak 9 yıl önce
    • camtasia studia programıyla video cektim bulamıyom nereye düşüyor bu vidyo ya merak 9 yıl önce
    • CAMTASİA STUDİO YA SAĞ TIKLA VİDEOS A TIKLA cristianoronaldo 9 yıl önce