homepage.com.tr kaldırma

homepage.com.tr kaldırma bilgisayarınızdan nasıl kaldırılır? homepage.com.tr kaldırma  aşağıda resimli olarak anlatılmıştır

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    homepage.com.tr kaldırma

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    •  Homepage 1.0 programını bulun sağ tuşla tıklayın ve açılan pencereden kaldır'ı seçin.

    2. Varsayılan olarak hangi arama motorunun gelmesini istiyorsanız size sunulan menüden seçiniz. Google - Yandex ve Bing arama motorları arasından seçim yapabilirsiniz.

    3. Değiştir butonuna tıklayarak işlemi başlatın. Bu adımdan sonra size bir uyarı ekranı çıkacaktır. Onaylamanız durumunda açık olan tüm tarayıcılarınız kapatılacak ve seçtiğiniz varsayılan arama motorunuz yüklenecektir.

    4. İşlemin bitiminde bilgisayarınızdan Homepage.com.tr kaldırılmış ve seçmiş olduğunuz varsayılan arama motoru yüklenmiş olacatır.

    Yukarıdaki işlemlere rağmen yinede açılış sayfanız  homepage.com.tr olarak görünüyorsa homepage.com.tr kaldırma için şu işlemleri yapın:

    homepage.com.tr  aynı zamanda tarayıcı kısayollarınıda hedef alır ve değiştirir.  Tarayıcı kısayollarının homepage.com.tr 'den temizlenmesi için kısayol temizleyici aracı kullanabilirsiniz

    1. Kısayol temizleme programını buradan indirebilirsiniz. (Shortcut cleaner)
    2. Kısayol temizleme programının indirme işlemi bittiğinde sc-cleaner.exe dosyasını iki kere tıklayın ve çalıştırın.
    3. Kısayol temizleme programı otomatik çalışır ve bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
    4. Shortcut cleaner Finished ekranı geldiğinde temizleme işlemi biter Tamam'ı tıklayın.
    5. Not defterinde bir rapor ekranı gelecektir. Bunu kapatabilirsiniz.

    murat murat (12492)