HOMETECH MID708 tabletin şifresini unuttum

Merhabalar ..

benim;

marka :HOMETECH model :MID708

tablet'im var ama ne yazık ki şifre koydum ve unuttum şuan kullanamıyorum nasıl kırabilirim veya başka bir çözüm bulabilir miyim? yardımcı olursanız çok sevinirim ..

nuray nuray (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HOMETECH  MID708  tableti fabrika ayarlarına geri çevirerek şifreyi kaldırabilirsiniz. Bu işlemde tablet üzerindeki veriler sillinecektir.

    1. Tablet'i tamamen kapatın.
    2. Vol+  (ses açma)  ve Power (açma-kapama) tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık 10 saniye basılı tutun. Android logosu ekranda belirecektir.
    3. Daha sonra Power tuşuna basılı tutarak VOL+ tuşuna kısa basın. Tablet Factory Mod ekranına geçecektir.
    4.  Açılan sayfada Vol- tuşu ile WİPE DATA/FACTORY RESET üzerine gelin ve Power tuşuna basın.
    5. Açılan ekranda Vol - tuşu ile YES -- DELETE ALL USER DATA bölümüne gelin ve Power tuşuna basın.
    6. Tablet kendini sıfırlayacaktır. Factory Mod ekranına dönecektir.
    7. REBOOT SYSTEM NOW üzerine gelin ve Power tuşuna basarak tableti yeniden başlatın.

    Yukarıdaki işlemden sonra HOMETECH  MID708 tablet sıfırlanacaktır.

    murat murat (12492)