Honor 7X veya 9 Lite alınır mı?

Honor 9 Lite Teknosa’da 1299 TL’den satışa çıkmış. kullanan öneren var mı? 7X’i de 1699 TL’den koymuşlar. Sizce bu telefonlar alınır mı?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bence Türkiye standartlarında bu modellere benzer bir çok telefon var alınır ve gayette güzel kullanılır. Ama şu varki Eğer Türkiye de telefon alıcaksanız yaygın modeller kullanmanızı herkeze tavsiye edrim açıkcası.

    ((-Özellikle firima nın Teknik servisi acaba kullanıcılarına sahip mi çıkıyor yoksa çıkmıyor mu-)) oda düşünülmeli.... Bir çok kişi özellikle Vatan pc ((Teknosa)) ve Mediamark gibi firimalarda çok sıkıntılar çekiyor bu Teknik Servisi konusunda ve Bu Vatan pc Teknosa Mediamark yüksek fiyartlı cihazlar hakkında Pek Teknik servis işine soğuk davranıyor çünki zarar edicekleri için...

    lucas77 lucas77 (199)