Hoparlörümden kulaklık seviyesinde ses geliyor

logitech hoparlörlere sahibim her elektronik alette denedim ancak bir kulaklığın verebileceği kadar ses veriyor . Çöpe mi atmalıyım düzelme şansı yok mu?

kullanici510080 kullanici510080 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hemen çöpe atma canım dur :) Hoparlörü yenimi aldın . her elektronik alette denediysen aklıma tek bir sorun geliyor.Enerjiyi prizdenmi alıyor yoksa usb yardımıylamı alıyor ?

    Bu tür sorun genellikle hoparlöre yeterli enerji iletilmemesinden kaynaklanmaktadır. Yeni aldıysan aldığın yerde değiştirebilirsin.Eski ise enerji ileten kabloyu değiştir

    blackheaven blackheaven (728)