Hosting firması önerileri

Merhaba,

Ben uzmanim.net gibi bir soru cevap sitesi açmak istiyorum. Domain'i natro'dan aldım ancak hosting'i nereden alacağıma karar veremedim. Nereden almalıyım sizce?

@alattin @hakan @murat

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Natro'dan devam edebilirsin. Hizmet kalitesi olarak Radore çok daha iyi. Fiyatlarını karşılaştır senin için en uygun olanı al. Daha sonra değiştirebilirsin de.

    Hosting firması önerisinde herkes farklı şeyler söyler. Aynı firmayı kullanıp çok memnun olan da yerin dibine sokan da çoktur. Hosting firmalarinda yüzlerce sunucu vadır. Senin sayfanın bulunduğu sunucu sorunlusuna denk gelirse uğraşırsın. Burada önemli olan destek devreye giriyor. Desteği iyi olan kazanır.

    Natro'nun desteği de iyi ama Radore kadar profesyonel değil.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @murat abi peki sorunlu sunucuya denk gelirse sunucu değişimi vs. yapabiliyormuyuz? toprak34 5 yıl önce
    • @toprak34 evet değeştiriyorlar murat 5 yıl önce