Hotfix Nasıl Kurulur?

Windows7 service pack 1i updataden yükledikden sonra geç açılma ve geç kapanma sonrunu yaşıyorum.Gogle amcaya sorunca bu yüklemenin olduğu her bilgisayar kullanıcısının aynı sorunu yaşıyor olduğunu anladım.Microsoft bu sorun için hotfix yayınlamış indirdim ama program ileri derece ingilizce olduğu için kuramadım . Hotfixi kuramdığım için hala aynı hatayı alıyorum.

efe efe (65)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hotfix kurulumları aslında oldukça basittir. Hotfix 'in numarasını belirtirseniz iyi olur.

    Hotfix kurulumunun bir güncellemeden farklı yoktur. Dediğim gibi Hotfix kimlik numrasını verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Hotfix no:2728738 buda hotfixin tam linki http://support.microsoft.com/kb/2728738 efe 9 yıl önce