hotmail adresıme gıremıyorum

iyi aksamlar ben e-posta adresıme uzun suredır hıc gırmemısım bugun facem calıntı ve e-posta adresınden gırıp parolamı sıfırlayacaktım ama e-posta adresıme gırdıgımde şu yazıyla karsılastım (Bu ada sahip bir Microsoft hesabı yok).Bunu nasıl halledebılırım muhakkak yapmam lazım facem calıntı ve gıremıyorum bır suru fotom ve bılgılerım var erişmem lazım e-postaya ulasamasam bıle en azından facemı nasıl gerı alabılırım lutfen yardımcı olabılır mısınız

muct muct (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunun çözümüne aşağıdaki linkten yararlabilirsiniz.

    http://uzmanim.net/soru/bu-ada-sahip-bir-microsoft-hesabi-yok-baska-bir-hesap-girin/65037

    ergin ergin (2539)