Hotmail e-postamı unuttum nasıl öğrenirim?

Google'da öyle bir şey var. E-posta ya da telefon numarası yazıyorsun, sonra ad ve soyadını yazıyorsun hesaba bağlı hesapları gösteriyor. Hotmail'de ise Hotmail'e bağlı Hotmail, Outlook hesaplarını nasıl öğrenirim?

raviha raviha (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet Google'ın bu özelliğini çok beğeniyorum. Aynısı Yandex hesabında da var. Yalnız Outlook'ta böyle bir özellik yok. Bunu çok aradım ama maalesef yok

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Peki, Hotmail'de görebileceğimiz bir bölüm falan yok mu? raviha 5 yıl önce
    • Google'daki gibi, numarayı yazdığımız zaman ona bağlı mailleri göremiyoruz. Şöyle yapabilirsin, bulmak istediğin maille yazıştığın maillerin gelen kutusuna bakarsın bir ihtimale oradan bir şey çıkar. Ama bu da çok düşük bir ihtimal tabi @raviha omercik 5 yıl önce
    • Dediğinizi anlamadım? raviha 5 yıl önce
    • Sen mail adresini unuttun bulmak istiyorsun. Hotmail'de direkt olarak görme özelliği yok o nedenle bulamazsın. Ama örnek veriyorum unuttuğun Hotmail'den 1 sene önce mail gönderdiğin bir başka Hotmail hesabı vardır belki, o hesaba ulaşmaya çalışırsın ve gelen kutusuna bakarsın unuttuğun maili bulmaya çalışırsın. Dediğim gibi çok düşük bir ihtimal ve samanlıkta iğne aramaktan farksız @raviha omercik 5 yıl önce