Hotmail güvenlik sorusu değiştirme

Hotmail'de güvenlik sorumu nasıl değiştirebilirim?

Eskiden değiştirebiliyordum fakat şimdi değiştiremiyorum.

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güvenlik sorusu sistemi Hotmail tarafından kaldırılmıştır. Hotmail hesabınızı korumak için alternatif yolları kullanabilirsiniz.

    1. İlk olarak Hotmail hesabınızda sağ üstte bulunan çark işaretine basarak Seçenekler'i seçiniz.
    2. Ardından açılan ekrandan Hesap Ayrıntıları'nı seçiniz.
    3. Açılan ekranda soldaki menüden Güvenlik ve Parola'yı seçiniz
    4. Sonrasında "Yeni bir e-posta adresi ekleyin" linkinden bir başka e-posta adresiniz varsa onu girerek, şifrenizi kaybettiğiniz zaman bu adrese göndereceğiniz kod ile parolanızı sıfırlayabilirsiniz.
    5. "Yeni bir telefon numarası ekleyin" linkinden telefon numaranızı ekleyerek, onay kodunun telefonunuza yollanmasını sağlayabilirsiniz.
    6. Sayfanın alt tarafında bulunan "Kurtarma Kodu"nu kullanabilirsiniz. Kurtarma kodu size bir kod verir ve hesabınıza herhangi bir saldırı olduğunda bu kodu girerek geri alabilirsiniz.

    Bu yolları kullanarak hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

    utkubayat utkubayat (885)