Hotmail Hesabıma Bağlı Tüm Mail Uzantılarını Nasıl Görürüm?

Hotmail hesabıma bağlı, Gmail, Hotmail, Yahoo gibi hesaplarımı nasıl görürüm?

zilol zilol (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hotmail'de böyle bir destek verilmiyor. Yani Gmail'de olduğu gibi kurtarma e-postasına gelen kodu girip bütün hesapları göremiyoruz. Aynı şekilde Yahoo'da da böyle bir imkan bulunmuyor. Şuan için bunları bulmak senin için biraz zor gibi.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Peki Hotmail'in içinden yani şifremi girerek bağlı hesapları görmek? zilol 6 yıl önce
    • Sen neyi görmek istiyorsun tam olarak? Hotmail hesabını kurtarma olarak eklediğin diğer hesaplarımı? @zilol omercik 6 yıl önce
    • Elimde Hotmail hesabı var. 5-6 yıllık. Ben ne kadar e-posta hesabı açsam, onu ikinci olarak gösterdim. zilol 6 yıl önce
    • Yahoo'da böyle bir imkan bulunmuyor. Yahoo dışında hangi e-posta servislerinde açtıysan onları belirt. Bulmaya çalışırım. @zilol omercik 6 yıl önce
    • Bakın önceki konumda dediğiniz mesela, öyle yaparak 10 taneye yakın Gmail kurtardım. Hotmail'e bağlı Hotmail hesabı. zilol 6 yıl önce
    • Ayrıca silinen ama e-postası akılda olan Gmail kurtarması var mı? zilol 6 yıl önce
    • Yukarıda dediğim gibi Hotmail'de Google gibi e-posta bulma imkanı yok. Yani Hotmail üzerinden bunu yapamıyoruz. Sorunuza gelecek olursak, silindikten sonra aradan en az 1 ay geçtiyse kurtarılamaz. @zilol omercik 6 yıl önce
    • İkinci soruma cevap: 1 yıl geçti. İlk soruma cevap ise: Anladım, öyle demiyorum zaten. Hotmail'ime girebiliyorum. Oranın ayarlar bölümünde gözükmez mi diyorum? zilol 6 yıl önce
    • Yani şöyle söyliyim: (Bu sadece tahmin) Hotmail hesabını, başka bir Hotmail'e kurtarma olarak eklediğinde hesabına "şu hesap kurtarma epostası olarak eklendi" gibi bir mesaj gider. Eğer Hotmail hesabının gelen kutusuna erişebiliyorsan oraları kurcalayıp bir ihtimal bulabilirsin. Ama bu kesin yöntem değildir. @zilol omercik 6 yıl önce
    • Evet mesela gelen postalara Gmail yazdım. O Gmail bağlandı postaları çıktı. zilol 6 yıl önce
    • Evet anca bu yöntemle bulunabilir. Onun dışında Hotmail'de başka bir yöntem bulunmuyor. @zilol omercik 6 yıl önce
    • Hotmail'de unuttum dedim. Bir form geldi. O hesap ile ilgili ne biliyorsan doldur, uyarsa geri veririz dedi. Hatırladığım şifreyi, posta kodunu, şehri, ad soyadı girdim. 10 dakika sonra mail geldi, ''Ne yazık ki, bilgiler tam uyuşmuyor'' yeni form yollayın dedi. zilol 6 yıl önce
    • O formun ben işe yaradığını hiç görmedim açıkçası :) Ayrıca o Hotmail hesabına erişemiyorsan doldurman gereken bir formdur. Kurtarma e-postası olarak eklediğin hesapları sana göstermez. @zilol omercik 6 yıl önce