Hotmail hesabımı unuttum

Msn yani Hotmail hesabımı unuttum ne yapabilirim. Ör: dünya@hotmail.com diye giriş yapıyorum ya. Bu hesabımı hatırlamıyorum. Facebook hesabım var onun kullanıcı adıyla denedim olmadı. Yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

rukiye rukiye (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hesabı oluştururken ikinci bir e posta hesabı verdiysen eğer bulabilirsin. https://account.live.com/ResetPassword.aspx bu adresten herhangi birini kullanmıyorum diye işaretle. Karşına çıkan anketi doldur. Anketi doldururken soruları doğru cevaplaman sana olumlu etki edecektir.

    makinist makinist (1)