Hotmail hesabını nasıl kurtarabilirim?

Merhaba arkadaşlar ben hotmail hesabımın şifresini unuttum ve kurtaramıyorum. Kurtarmak için parola sıfırlamayı denedim ama olmadı, bana yardımcı olur musunuz? Hatırladıgım şifreleri denedim ama olmadı bunu patlatabilen bir arkadaş falan yok mu? Rica etsem yardımcı olursanız çok sevinirim.

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kişisel e-postaya erişemiyorsanız hesabınızın bilgilerini sıfırlayamazsınız. Parolanızı veya Hesabınızı kurtarma formu aracılığıyla yeniden erişmeyi deneyebilirsiniz

    Hesap kurtarma formu

    bl4lev bl4lev (790)
    3 yıl önce cevaplandı

    • denedim bunu olmadı farklı bir yöntemi yokmudur veya iletişime geçmem için emrah662020 3 yıl önce
    • Sizi hesabınıza geri döndürmek için son seçenek kurtarma formudur bl4lev 3 yıl önce