Hotmail silinen mailleri geri getirme mümkün mü?

hotmail, silinmiş öğeler kutusunda normal silinenler dışında, kırmızı renkli olan, karşısında ileti metni yok yazan daha önceden silinmiş, fakat açmam gereken dosyalarım var.Bu dosyalar daha önce whatshap ,messenger, facebooktan hotmaile gönderilen dosyalar. Üzerine tıkladığımda boş bir ekranda şu yazı çıkıyor.

Bu öğe gösterilmeden önce orijinal klasörüne döndürülmelidir.

Sil

Kişiler konumuna taşı

Kişiler konumuna taşı dediğimde dosyaların biri tamamı ile yok oldu. Artık yok. Bu dosyaları nasıl açabilirim.

kaanege kaanege (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hotmailde tamamen silinmiş emailleri geri getiremezsiniz. Tamamen silinmişten kastım şudur: Gelen kutusundan sildiniz. Sonrada silinmiş ögelerden de sildiniz. İşte bu zaman emaili geri getiremezsiniz.

    Silinmiş ögelerdeki kırmızı renkli kişi adları bu kişi ile olan silinmiş emailleri gösterir. Kişiler konumuna taşı dediğinizde artık bu emailler silinmiş ögelerden alınır ve daha önce hangi konumdaysa oraya taşınır.

    Örneğin siz gelen kutusudan sildiyseniz artık mail hangi tarihte gönderildiyse o tarihte, gelen kutusunda yerini almış olacaktır. Arama bölümünden arama yaparak o email gelen kutusunda mı yoksa gönderilmiş ögelerde mi bulabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu öğe gösterilmeden önce orjinal klosörüne döndürülmeli yazıyor. orjinal klosöre döndürme ne demek , nasıl yapılıyor. o yazının üzerini tıklayınca hiç bir şey acılmıyor.

      kaanege kaanege (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • "Kişiler konumuna taşı " dediğin an o orjinal klasörüne taşınır. Örneğin Gelen kutusu murat 5 yıl önce