Hotmaile kaydettiğim numarayı kullanmıyorum ve şifremi unuttum

Arkadaşlar ben ikili doğrulama yapmıştım ama sonra numaramı değiştirdim ve şifremi unuttum ikincil e posta adresimede kod geliğinde Uygulama Kodu istiyor ve eski numaramı kullanmıyorum artık nasıl bulabilirim acil yardım

executioner executioner (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İki aşamalı doğrulama özelliğini aktif ederken size bir kurtarma kodu verir. Eğer kurtarma kodunu hatırlıyorsanız hotmailin şifresini yenileyebilirsiniz. Eğer kurtarma kodunu, hotmail şifrenizi ve hotmailinize bağlı telefon numaranızı hatırlamıyorsanız ne yazık ki hesabınıza erişmenizin bir yolu yok.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      ikinci e postanıza şifrenizle giriş yapın önce yine doğrulama istiyorsa eski numaranızı kulanmıyorsanız yeni telefon no girebilirsiniz ve kod gelir ikinci e postanıza girebilrisiniz

      candan candan (4301)