Hotmailimi açamıyorum

Hotmailimi uzun zaman açmadım ve şimdi ona ulaşmam gerekiyor şifre falan hatırlamıyorum kullanıcı ismimi bildiğim halde hiç bir yerden ulaşamıyorum

kullanicinnad kullanicinnad (1)
7 yıl önce sordu

  • Şifremi Unuttum yazısına tıklayın ardından eposta adresinizi girin aşağıdaki harfleri girip ileri diyin ardından karşınıza hotmaili açtığınız telefon numarası ve eposta girdiyseniz karşınıza o pencere gelecek telefonu isaretleyip ileri diyin ve telefonunuza gelen kodu o ekrana girin ileri diyip yeni şifre giriniz efsaneemrahylz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Uzun zaman işlem yapmadıysanız hotmail hesabınız silinmiş olabilir. Önce hotmail hesabınız hala duruyormu bunu kontrol edin.

Hotmail parola hatırlatma için: https://account.live.com/ResetPassword.aspx linkini kullanabilirsiniz.

hakan hakan (15394)